Ana Sayfa
Yazı Boyutunu Küçült Yazı Boyutunu Büyült Yazdırılabilir Versiyonu PDF Versiyonu

YENİ TÜRKİYE, YENİLİKÇİ TÜRKİYE ZİRVESİ DÜZENLENDİ

Yenilikçi Liderler Derneği tarafından Konya Büyükşehir Belediyesi ve Mevlana Kalkınma Ajansı’nın işbirliği kuruluşları arasında yer aldığı ve çok sayıda konuşmacının katılım sağladığı “Yeni Türkiye, Yenilikçi Türkiye Zirvesi” 3-4 Mayıs 2017 tarihlerinde Konya’da düzenlendi.
Programın ilk günü MEVKA Genel Sekreteri Dr. Ahmet Akman açılış konuşması gerçekleştirdi. Programın ikinci günü ise konuşmacılar arasında yer alan Konya YDO Koordinatörü İsmail Ünver “Gençlik, Girişimcilik ve Çeşitli Destekler” başlıklı bir sunu yaptı.

Programın kapanışına AK Parti Konya Milletvekilleri Ziya Altunyaldız, Mehmet Babaoğlu, Uğur Kaleli ve Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal katılım sağladı.

Resimler
kapak RESİM 1 RESİM 3
RESİM 4 RESİM 5
      

MERKEZ - Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No:18 Meram/KONYA
Tlf: +90 332 236 32 90 Fax: +90 332 236 46 91
Devlet Planlama Teşkilatı Konya Valiliği Konya Büyükşehir Belediyesi Karaman Valiliği Karaman Belediyesi Konya Ticaret Odası Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Konya Sanayi Odası Konya Ticaret Borsası Karaman Ticaret Borsası
12748665  kişi sitemizi ziyaret etti. Sayfamız en iyi 1024x769 çözünürler internet explorer tarayıcısı ile görüntülenebilir Paylaş