Ana Sayfa
Yazı Boyutunu Küçült Yazı Boyutunu Büyült Yazdırılabilir Versiyonu PDF Versiyonu

STRATEJİK PLAN

          AJANS STRATEJİK PLANI HAZIRLANDI
Süreç tasarımı, Kalkınma Bakanlığı tarafından hazırlanan "Kamu İdareleri için Stratejik Planlama Kılavuzu" ışığında yapılmıştır. Ve kılavuza göre; Katılımcı bir yaklaşımla hazırlanması gereken Stratejik plan çalışmalarına Üst düzey yöneticilerden başlayarak her kademedeki çalışanların katılımının sağlanması gerekmektedir.
Araştırma, Etüt ve Planlama Birimi Koordinasyonunda yürütülen çalışmalara tüm birimlerden birim başkanı, uzman ve destek personeli düzeyinde katılım sağlanmıştır.
İç ve dış paydaşlarla kurumumuz ile ilgili GZFT analizi yapılmıştır. Ayrıca kurum çalışanlarının katıldığı bir toplantı yapılmıştır. Bu toplantıda belirlenen alternatifler üzerinde oylama yapılarak kurumumuzun “vizyon, misyon ve temel değerleri” belirlenmiştir.
Stratejik planın hazırlanması için oluşturulan plan hazırlama ekibi tarafından hazırlanan Mevka 2013-2017 Stratejik Planı Yönetim Kurulu tarafından onaylanarak nihai halini almıştır.
Resimler
RESİMLER RESİMLER
      

MERKEZ - Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No:18 Meram/KONYA
Tlf: +90 332 236 32 90 Fax: +90 332 236 46 91
Devlet Planlama Teşkilatı Konya Valiliği Konya Büyükşehir Belediyesi Karaman Valiliği Karaman Belediyesi Konya Ticaret Odası Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Konya Sanayi Odası Konya Ticaret Borsası Karaman Ticaret Borsası
12741295  kişi sitemizi ziyaret etti. Sayfamız en iyi 1024x769 çözünürler internet explorer tarayıcısı ile görüntülenebilir Paylaş