Ana Sayfa
Yazı Boyutunu Küçült Yazı Boyutunu Büyült Yazdırılabilir Versiyonu PDF Versiyonu

MEVLANA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERİ DR. AHMET AKMAN VEDA ETTİ

2009 yılından bu yana Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği görevini yürütenDr. Ahmet AKMAN, Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde akademisyen olarak göreve başlayacak olması nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Akman yayınladığı mesajında; “2009 yılında başlamış olduğum Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Bundan sonraki hayatımıAllah (C.C.) izin verdiği sürece Necmettin Erbakan Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde akademisyen olarak sürdüreceğim.
Görev sürem boyunca, ajans hizmetlerinin bölgemizde sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, bölgemizin kalkınması ve daha iyi bir noktaya ulaşması için hizmet etmeye gayret gösterdim. Bu çalışmalarımız esnasında eksik kaldığımız noktalar var ise de sizlerin affına ve hoşgörüsüne sığınıyorum.
Bu vesile ile görev yaptığım süre içerisinde şahsımdan desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen başta Ajansımızın Yönetim Kurulu Üyeleri olmak üzere, mesai arkadaşlarıma, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımıza, Oda ve Borsalarımıza, Özel Sektörümüze, KOBİ’lerimize, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, Meslek Odalarımıza, Paydaşlarımıza ve Basın Mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle kamuoyuna sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.
Resimler
kapak
      

MERKEZ - Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No:18 Meram/KONYA
Tlf: +90 332 236 32 90 Fax: +90 332 236 46 91
Devlet Planlama Teşkilatı Konya Valiliği Konya Büyükşehir Belediyesi Karaman Valiliği Karaman Belediyesi Konya Ticaret Odası Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Konya Sanayi Odası Konya Ticaret Borsası Karaman Ticaret Borsası
12741266  kişi sitemizi ziyaret etti. Sayfamız en iyi 1024x769 çözünürler internet explorer tarayıcısı ile görüntülenebilir Paylaş