Ana Sayfa
Yazı Boyutunu Küçült Yazı Boyutunu Büyült Yazdırılabilir Versiyonu PDF Versiyonu

İLÇE STRATEJİK GELİŞME RAPORLARI HAZIRLANDI

           İLÇELER KENDİ GELECEKLERİNİ KENDİLERİ BELİRLEDİLER

Plan hazırlık sürecinin ilk katılımcılık faaliyeti İlçeler düzeyinde yapılan çalışmalardır. İlçelerde kurulan ilçe stratejik gelişme komisyonu tarafından ilçe stratejik gelişme raporları hazırlanmıştır. Bu rapor; her bir ilçenin şu anda nerede olduğu, gelecekte nerede olmak istediği ve bunun nasıl yapılacağına ilişkin bilgileri içermekte olup ilçe komisyonları tarafından bizzat hazırlanmıştır. Bu çalışma ile ilgili olarak, paydaşlar Kaymakamlıklarca belirlenmiştir.

İlçeler düzeyinde altışar adet toplantı gerçekleştirilmiştir. Bunlardan bir tanesi de halk katılımlı olarak düzenlenmiş.

Şubat 2012 tarihinde başlayan bu çalışmalar Kasım 2012 ‘de sonlandırılmış ve yaklaşık 9 aylık bir çalışmanın ürünü “İlçe Stratejik Raporları” ortaya çıkarılmıştır.

Söz konusu raporların hazırlanmasında emeği geçen, başta İlçe Kaymakamlarımız olmak üzere tüm komite üyelerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Dosyalar
İLCE STRATEJİK RAPORLARİ HAZİRLANDİ
      

MERKEZ - Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No:18 Meram/KONYA
Tlf: +90 332 236 32 90 Fax: +90 332 236 46 91
Devlet Planlama Teşkilatı Konya Valiliği Konya Büyükşehir Belediyesi Karaman Valiliği Karaman Belediyesi Konya Ticaret Odası Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Konya Sanayi Odası Konya Ticaret Borsası Karaman Ticaret Borsası
12741191  kişi sitemizi ziyaret etti. Sayfamız en iyi 1024x769 çözünürler internet explorer tarayıcısı ile görüntülenebilir Paylaş