Ana Sayfa
Yazı Boyutunu Küçült Yazı Boyutunu Büyült Yazdırılabilir Versiyonu PDF Versiyonu

İhtisas Komisyon Raporları

Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) tarafından yürütülen Konya-Karaman 2010-2013 Dönemi Bölge Planı çalışmaları devam ediyor. Hazırlanan ihtisas komisyonu raporları hakkında görüşlerinizi bekliyoruz.                        

Bu kapsamda 06.11.2009 tarihli Kalkınma Kurulunda, Kalkınma Kurulu bünyesinde Bölgedeki 8 sektör bazında ihtisas komisyonları oluşturulmuştur. İhtisas komisyonları, en az 3 çalıştay gerçekleştirmek suretiyle bölgenin öncelikli problemlerinin tespit edilmesi ve bu problemlerin çözüm yöntemlerinin ne olacağı konusunda çalışmalar yapmış ve çalışmalarını tamamlamışlardır. Komisyonlar taslak raporlarını hazırlamış ve 26 Mayıs 2010 tarihinde yapılan Kalkınma Kurulu’na sunmuşlardır.Söz konusu raporlar Bölgedeki kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör temsilcilerinin de görüşleri ve katkıları doğrultusunda revize edilerek nihai hale gelecektir.

bilgi@mevka.org.tr e-posta adresine görüş ve önerilerinizi beklediğimiz komisyon raporlarına, aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Dosyalar
Çevre Komisyonu Raporu
Eğitim,Gençlik ve İstihdam Komisyonu Raporu
Ar-ge Bilim ve Teknoloji Komisyonu Raporu
Kırsal Kalkınma Komisyonu Raporu
Kültür ve Turizm Komisyon Raporu
Sosyal Kalkınma Komisyon Raporu
Altyapı Komisyon Raporu
İktisadi Kalkınma Komisyonu Raporu
Resimler
image altyapı ar-ge
eğitim-genclik-istihdam iktisadi cevre
kırsal kültür-turizm sosyal kalkınma
      

MERKEZ - Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No:18 Meram/KONYA
Tlf: +90 332 236 32 90 Fax: +90 332 236 46 91
Devlet Planlama Teşkilatı Konya Valiliği Konya Büyükşehir Belediyesi Karaman Valiliği Karaman Belediyesi Konya Ticaret Odası Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Konya Sanayi Odası Konya Ticaret Borsası Karaman Ticaret Borsası
12741279  kişi sitemizi ziyaret etti. Sayfamız en iyi 1024x769 çözünürler internet explorer tarayıcısı ile görüntülenebilir Paylaş