Ana Sayfa
Yazı Boyutunu Küçült Yazı Boyutunu Büyült Yazdırılabilir Versiyonu PDF Versiyonu

GİRİŞİMCİLER

Melek yatırımcılık nedir?
Melek yatırımcılar, yüksek büyüme potansiyeline sahip iş fikri sahiplerine hem yatırım yaparak finansman sağlayan, hem tecrübelerini aktaran, hem de iş bağlantılarını açarak girişimcinin daha da gelişmesine yardımcı olan yatırımcılardır.
Kısacası, melek yatırımcılar erken aşamadaki firma ve girişimlere ortak olarak maddi ve manevi destek sağlayan başarılı ve tecrübeli girişimcilerdir.
Girişimci misiniz?
Eğer bir projeniz, iş fikriniz veya erken aşamada bir firmanız var ise ve işinizin geleceğine ve potansiyeline güveniyorsanız melek yatırımcılar aradığınız ortak olabilir. Melek yatırımcılar size işinizi ve yenilikçi fikrinizi geliştirmede yardımcı olabilir.
Ne yapmalıyım?

Siz sadece bizimle iletişime geçin, biz sizi gereken kişilerle görüştürelim. Kendinizi, iş fikrinizi ve beklentilerinizi anlatan bir metni yalnızca konyaydo@mevka.org.tr adresine gönderin. Sorularınız ve ayrıntılı bilgi almak için de mail atabilirsiniz. Faaliyetlerimizin tümü ücretsizdir.

      

MERKEZ - Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No:18 Meram/KONYA
Tlf: +90 332 236 32 90 Fax: +90 332 236 46 91
Devlet Planlama Teşkilatı Konya Valiliği Konya Büyükşehir Belediyesi Karaman Valiliği Karaman Belediyesi Konya Ticaret Odası Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Konya Sanayi Odası Konya Ticaret Borsası Karaman Ticaret Borsası
12763834  kişi sitemizi ziyaret etti. Sayfamız en iyi 1024x769 çözünürler internet explorer tarayıcısı ile görüntülenebilir Paylaş