Ana Sayfa
Yazı Boyutunu Küçült Yazı Boyutunu Büyült Yazdırılabilir Versiyonu PDF Versiyonu

BAE-SHARJAH TİCARET ve SANAYİ ODASI HEYETİ KONYA’YI ZİYARET ETTİ

TürkiyeYatırım Destek ve Tanıtım Ajansının yönlendirmesi ve MEVKA organizasyonuyla Konya’ya gelen Birleşik Arap Emirlikleri Şarika Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Abdallah Sultan Al Owais ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ziyad Mohmoud Khairalla AlHaji ve Mohamed Rashid Ali Demas’ın katılımlarıyla oluşan heyet, ilimizde bir dizi temas gerçekleştirdi.
İki günlük Konya programı kapsamında heyet ilk olarak Mevlana Kalkınma Ajansı’nı ziyaret etti. Heyet Genel Sekreter Dr.Ahmet Akman ile görüş alışverişinde bulunduktan sonra Konya Yatırım Destek Ofisi Uzmanımız Ali Kerem Fidan tarafından Konya yatırım ortamı hakkında bir sunumu gerçekleştirildi.
Program kapsamında Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik makamında ziyaret edildi.Konya tarım ve tohum sektörü hakkında görüşmeler gerçekleştirildi. Burada Elektronik Satış Salonunu da tanıtıldı.
Daha sonra Konya Ticaret OdasıBaşkanı Selçuk Öztürk ziyaret edildi. Konya ekonomisi ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.
Programda, Konya Organize Sanayi Bölgesi de ziyaret etti. Burada Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü ve KOS Bölge Müdürü Vahit Türkyılmaz ile bir araya gelen heyet, Konya Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgilendirildi.

Ayrıca heyet, Konya programı kapsamında InnoPark, Konya Şeker, Bürotime, Seha Yapı, Seiso/Solimpeks Solar Enerji, Milltech Değirmen Makineleri ve Memak Makine’yi de ziyaret etti.

Resimler
kapak resim 1 resim 3
resim 4 resim 5
      

MERKEZ - Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No:18 Meram/KONYA
Tlf: +90 332 236 32 90 Fax: +90 332 236 46 91
Devlet Planlama Teşkilatı Konya Valiliği Konya Büyükşehir Belediyesi Karaman Valiliği Karaman Belediyesi Konya Ticaret Odası Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Konya Sanayi Odası Konya Ticaret Borsası Karaman Ticaret Borsası
12748662  kişi sitemizi ziyaret etti. Sayfamız en iyi 1024x769 çözünürler internet explorer tarayıcısı ile görüntülenebilir Paylaş