Ana Sayfa
Yazı Boyutunu Küçült Yazı Boyutunu Büyült Yazdırılabilir Versiyonu PDF Versiyonu

ABD BÜYÜKELÇİLİĞİ KÜÇÜK ÖLÇEKLİ HİBE PROGRAMI

ABD Büyükelçiliği Kamu Diplomasisi Bölümü, “Küçük Ölçekli Hibe” programını duyurdu. Aşağıdaki projeleri desteklemek için finansman sağlamaktadır:

ABD-Türk Ortak Değerlerini Güçlendirmek – Müzik, sanat, spor ve eğitim de dahil olmak üzere Amerikan kültürünü teşvik eden, Amerikan Araştırmaları, İngilizce ve ABD’de eğitim okumayı da içeren veya insan haklarını, kadınları ve gençlerin güçlenmesini, çeşitliliğini ve çeşitliliğini destekleyen projeler azınlık gruplarının kabulü ve özgürlük ve demokrasiyi teşvik eden karşılıklı çıkar alanları.

 

Ekonomik Refahın Güçlendirilmesi – ABD ve Türkiye arasındaki ticareti ve yatırımı teşvik eden ve girişimciliği ve yeniliği destekleyen projeler. Türk gençleri arasında bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) destekleyen projeler.

Teklif Çağrısı, 1 Aralık 2016’dan itibaren AÇIK

Teklif Çağrısı, 6 Ocak 2017‘de saat 00: 00’da kapanacak.

 

Kimler Başvurabilir:

 

Dernekler veya vakıflar ve Türkiye’de faaliyet gösteren kişiler gibi resmi olarak kayıtlı kar amacı gütmeyen kuruluşlar, kâr amacı gütmeyen eğitim kurumları (üniversiteler gibi) başvuruda bulunabilir.

Hibe başına talep edilen toplam tutarı 15.000 doları aşamaz. Başvuru sahipleri yalnızca bir proje sunabilir.

 

Detaylı bilgi ve dokümanlara ulaşmak için tıklayınız.

      

MERKEZ - Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No:18 Meram/KONYA
Tlf: +90 332 236 32 90 Fax: +90 332 236 46 91
Devlet Planlama Teşkilatı Konya Valiliği Konya Büyükşehir Belediyesi Karaman Valiliği Karaman Belediyesi Konya Ticaret Odası Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Konya Sanayi Odası Konya Ticaret Borsası Karaman Ticaret Borsası
12748601  kişi sitemizi ziyaret etti. Sayfamız en iyi 1024x769 çözünürler internet explorer tarayıcısı ile görüntülenebilir Paylaş